Про успіхи, виконані завданні та нові цілі громадська спілка «Асоціація індустрії гостинності України» (АІГУ) періодично публікує на своєму сайті та на офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук:
«Настав час підсумувати те, що нашій команді вже вдалося зробити за останні півроку, а також визначитися із новими завданнями», - вважає Андрій Стефанович, заступник голови правління АІГУ.
Раніше АІГУ вже звітувала про свої успіхи станом від початку заснування у 2014 року до квітня поточного року.
Тож з квітня по теперішній час ми вже встигли зробити наступне:
- Чітко для себе визначили основні напрямки діяльності АІГУ, а саме:
● популяризація туристичної діяльності в Україні,
● сприяння розвитку сільського, зеленого туризму,
● створення агро-рекреаційних кластерів,
● створення курортів місцевого значення.
«Напрями діяльності у нас з кожним новим кроком змінюються да вдосконалюються. Але на цей момент поки що ми визначилися саме із цими», - прокоментував Андрій Стефанович.

- Уклали угоди про співпрацю із:
● Миколаївської та Херсонської ОДА,
● сільською радою у смт Коблеве (Миколаївська область),
● сільською радою у смт Лазурне (Херсонська область),
● районною радою у Нових Санжарах (Полтавська область).
- Підготували матеріали для набуття нового юридичного статусу «курорт місцевого значення» (КМЗ) для наступних курортних територій:
● смт Лазурне (Херсонська область),
● смт Нові Санжари (Полтавська область),
● смт Коблево (Миколаївська область).
- Підписали угоду про спільну діяльність у галузі розвитку сільської місцевості, на платформі розвитку сільського та зеленого туризму з Міністерством аграрної політики та продовольства України.
- Провели низку навчальних семінарів з розвитку агро-рекреаційних кластерів в Одеській, Херсонській областях.
- У співпраці із МінАПК провели всеукраїнський семінар з розвитку агро-рекреаційних кластерів в Чернігівській області, участь у якому взяли представників департаментів АПК та туризму із восьми областей України, представники АІГУ, Міпагрополітики та народні депутати України.
- Взяли усть та були одним із організаторів проведення II науково-практичній міжнародній конференції «Геоінформаційні технології у територіальному управлінні», яка проходила з 17 по 18 вересня 2015 р. в Одесі.
- Залучили до членства АІГУ дві громадські організації:
● громадська спілка «Надія Таврії» з смт Лазурне (Херсонська область),
● громадська організація «Асоціація туристичного та оздоровчого бізнесу «Відродження» (м. Миколаїв).
- Готуємо матеріали щодо створення об'єктів природно-заповідного фонду в Херсонській та Одеській областях.
- Готуємо матеріали для участі в грантах, які оголошуються міжнародними гуманітарними організаціями.
До кінця 2015 року АІГУ планує наступне:
- Укласти низку договорів про співпрацю з ПАТ «Укртелеком», Київською, Чернігівською та Одеською ОДА.
- Організувати та провести в Херсонській області спільно із Мінагрополітики України науково-практичний семінар для виробників вина та туроператорів, які зацікавленні у розвитку винного туризму в Україні.
- До кінця 2015 року провести кілька конференцій з популяризації ідеї створення та розвитку агро-рекреаційних кластерів у Львові та Одесі.
- Взяти участь у створенні міжвідомчої робочої групи (під головуванням Володимира Лапи (заступник міністра агрополітики) і Анни Романової (голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Верховної Ради України) щодо розвитку сільських територій.
- Провести наради щодо виконання раніше прийнятих планів в областях, з якими вже маємо укладені договори про співпрацю.
«За останні півроку наша команда встигла зробити чимало корисних та важливих справ, серед яких проведення всеукраїнських семінарів, участь в організації міжнародних конференцій, підписання угод про співпрацю із новими партнерами та ін. Роботи попереду в нас ще дуже багато, і я вірю, що спільними зусиллями нам вдасться досягнути поставленої мети – зробити туристичну галузь однією із найрозвинутіших в нашій країні», - зазначив Олександр Лієв, голова правління АІГУ.